درباره ما
پایگاه خبری-تحلیلی هدانا حاصل تلاش گروهی از خبرنگاران جوان ست که با هدف کمک به جریان آزاد اطلاعات به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران  راه اندازی شده است.

این پایگاه با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

هدانا ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی سرسپردگی ندارد.

هدانا ملتزم به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بوده خود را متعهد به رعایت منافع ملی و مصالح عالیه جمهوری اسلامی ایران می داند .

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل اجتماعی و فرهنگی، اقتصادی و سیاسی ، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت دست اندرکاران پایگاه هدانا خواهد بود .

گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی هدانا رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

همچنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال می  شوند،  منتشر خواهند شد لکن بدیهی است که هدانا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب خلاف واقع یا متضمن توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشد خودداری خواهد نمود . 

همکاران هدانا پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.