کد خبر: ۴۲۰۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۴
این روز ها در فوتبال ایران اتفاقات جالبی در حال رخ دادن است.جایی که هیچ چیز سر جای خودش نیست و همه به دنبال منافع شخصی خودشان هستند و برخی از آدمهای این فوتبال جایگاه خود را گم کرده اند.
گروه ورزش هدانا، حمید ایزی: این روز ها در فوتبال ایران اتفاقات جالبی در حال رخ دادن است.
جایی که هیچ چیز سر جای خودش نیست و همه به دنبال منافع شخصی خودشان هستند و برخی از آدمهای این فوتبال جایگاه خود را گم کرده اند.
جایی که به یکباره یک نفر از وزارت ورزش به طور فرمایشی مامور به کاری در فدراسیون میشود،  و هرچه میخواهد میبرد و میدوزد.
کسی که اطلاعاتش از فوتبال در حد گرد بودن توپ است.
و از سوی دیگر رئیس فدراسیون که اقتداری ندارد تا بتواند لیوان را در دست خود بگیرد و همیشه دیگران برای فدراسیون متبوعش تصمیم می گیرند.
وزارت ورزش که سر سازگاری با فدراسیون فعلی را ندارد و تمام عوامل آن را تحمل می کند ، اینها همه مزید بر علت می شوند تا سر مربی تیم ملی به جای فکر کردن به آینده تیم ملی به مسائلی که به او ارتباطی ندارد بپردازد و پا به میدان حاشیه ها بگذارد.
حاشیه هایی که از زمان ورودش به ایران تا به امروز بوده و به نظر می رسد ادامه داشته باشد.
حاشیه هایی که دیگر برای مردم ایران تازگی ندارد. استعفاهای پی در پی آقای سرمربی!!! یکبار به خاطر مبلغ قرارداد، یکبار به خاطر دیرکرد در واریز مبلغ قرارداد، یکبار به خاطر زمین تمرین و هزار و یک دلیل دیگر...
و تمام این مسائل باعث سردرگمی های امروز فوتبال ماست، فوتبالی که هزین های سرسام آورش و البته عدم کسب نتایج دلخواه صدای همه را در آورده
فوتبالی که سالهاست علیرغم هزینه های گزاف هیچ نتیجه مطلوبی نگرفته است و دستاورد مسئولین آن حذف از جام های مختلف، راه نیافتن به المپیک، از دست دادن میزبانی تورنمنت های بزرگ و غیره بوده است.
و همه ی این ناهماهنگی ها و بی برنامگی ها دست به دست هم داده تا امروز هرکس ساز خودش را بزند.
ولی مردم به چیز دیگری فکر میکنند و آن هم جنگ زرگری است.
کیروش هر روز استعفا می دهد تا مبلغ قرارداد را بالا ببرد یا بتواند به تیم بهتری برود و البته تا کنون موفقیت هایی هم بدست آورده، و صد البته اینکه هیچ کس نمی تواند بگوید آقای کیروش بالای چشمتان ابروست.
و اما وزارت ورزش که با این روش میخواهد ثابت کند فدراسیون فوتبال بی کفایت است و مسئولین آن توان هدایت این مجموعه را ندارند.
و در این بین فوتبال و دوستارانش قربانی می شوند، هوادارانی که دیگر خسته شده اند از این همه حاشیه!!!
هوادارانی که فوتبال را مرده می دانند، دیگر به ورزشگاه ها نمی آیند و دیگر لذت نمی برند. در این وضعیت می توان گفت فوتبال قربانی یک جنگ زرگری شده است.
حال سوال این است تا کی و تا کجا این وضعیت ادامه دارد؟! و فوتبال تا کی و تا کجا باید تاوان اشتباهات و خودخواهی دیگران را خواهد داد؟!

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین عناوین روز