کد خبر: ۵۴۰۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
یزد - ایرنا - دبیر اجرایی جشنواره قرآن و عترت در رسانه با تاکید بر اهمیت فعالیت در راستای ترویج فرهنگ قرآن و عترت در جامعه گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره «قرآن و عترت در رسانه» تمدید شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، محسن رستگاری با دعوت از خبرنگاران برای حضور در این جشنواره گفت: با توجه به اهمیت ترویج فعالیت های رسانه ای و فرهنگی در زمینه قرآن و عترت در استان یزد، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت در رسانه تا پانزدهم دی ماه سالجاری تمدید شد.
پیشتر یازدهم دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده بود.
وی افزود: این جشنواره در قالب سه رشته عکس خبری، گزارش و خبر برگزار می شود که علاقمندان باید تصویری از آثار خود که در یکی از رسانه های مجازی و مکتوب دارای مجوز منتشر شده، به دبیرخانه جشنواره واقع در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد ارسال کنند.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد تصریح کرد: موضوعات این جشنواره شامل قرآن و عترت، اصول عقاید، سیره ائمه اطهار(ع)، خانواده، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، وحدت، احسان به والدین، دفاع مقدس، احیای فرهنگ دارالعباده، ایثار و شهادت، برادری و مسئولیت، عفاف و حجاب و امربه معروف است.
رستگاری ادامه داد: علاقمندان برای کسب اطلاع بیشتر می توانند به سایت www.yazdq.ir ، www.masajedyazd.ir مراجعه کنند یا با شماره ٦٢٨٣٣٨٢-٠٣٥٣ تماس بگیرند.
نخستین جشنواره استانی قرآن و عترت در رسانه به مناسبت بزرگداشت هفته ای که به همین نام، نامگذاری شده در یزد برگزار می شود.
هفته قرآن و عترت یزد از دوم تا هشتم بهمن ماه به مدت یک هفته برگزار می شود.
برنامه های این هفته در محورهای شعر، داستان نویسی، پایان نامه، هنرهای تجسمی، صنایع دستی، هنرهای نمایشی، فیلم، رسانه، آواها و نغمات آسمانی، تلاوت و حفظ قرآن و مسابقه تدریس مکتب خانه ای برگزار خواهد شد.
7532/6197 تنظیم کننده: سعید صادقی مقدم** انتشار: فلاح
irnayazdd@
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: