کد خبر: ۵۴۰۳۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
برنامه ترکیبی «دین ‌دات ‌آی‌ آر» با نگاهی جدید به موضوعات اجتماعی و رویکرد دینی با حضور کارشناسان برجسته رسانه و دین، آماده پخش از شبکه سوم سیما شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، سید مجتبی طباطبایی تهیه‌کننده این برنامه گفت: دین دات آی آر دنبال طرح موضوعات اجتماعی با رویکرد دینی و پاسخ به شبهات و سئوالاتی است که در بطن جامعه به ویژه ذهن جوانان پیرامون دین وجود داشته و در رسانه کمتر به آنها پرداخته شده است.
وی ادامه داد: می خواهیم با قالبی جدید در برنامه سازی به دین و سئوالات پیرامون آن بپردازیم. در این برنامه از امکان فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای ارتباط گیری بیشتر و بهتر با مخاطبان جوان حاضر در این فضاها نیز استفاده می کنیم.
طباطبایی افزود: مجموعه تلویزیونی دین ‌دات ‌آی‌آر با حدود 6 ماه کار مطالعاتی و پژوهشی آغاز شد و نتیجه تلاش کار گروهی متشکل از جمعی دانشجویان، روحانیون، کارشناسان حوزه ارتباطات و رسانه است. همچنین در اجرای آیتم های مختلف برنامه از چند مجری جوان به صورت ترکیبی استفاده شده است.
تهیه‌کننده دین ‌دات ‌آی‌آر درباره قالب برنامه تصریح کرد: یک برنامه ترکیبی است که نقطه سر خط، قاب خاص، حرفه ای، اشاره، تخته سیاه، رو به دوربین، کلاکت، وب‌گردی، کتاب‌گردی، مداربسته و طرح بحث با کارشناس دین و رسانه از بخش های مختلف آن بوده و موضوعاتی نظیر بی‌تفاوتی اجتماعی، بانکداری، شادی، موسیقی، روابط دختر و پسر، ازدواج، برابری زن و مرد، خشونت از جمله قسمت های ابتدایی آن به شمار می آیند.
طباطبایی خاطرنشان کرد: احمد خجسته، سید رضا میرکریمی، علی درستکار، محمدمهدی عسگرپور، نجم الدین شریعتی، عبدالمجید رکنی، سید مجید امامی، سیدمحمدرضا خوشرو، حجج اسلام محمود ابوالقاسمی، عرفاتی، حاج ابراهیمی، وحیدپور، استاد الهی و... از جمله کارشناسانی بوده اند که در حوزه های مختلف برنامه با ایشان به گفت وگو نشسته ایم.
برنامه تلویزیونی دین ‌دات ‌آی‌آر به تهیه کنندگی سید مجتبی طباطبایی تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به زودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
فراهنگ**9157**1027**دریافت کننده: منصوره شوشتری**انتشار دهنده: دهقانی
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: