کد خبر: ۵۴۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۴
یزد – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاتم گفت: طرح بازرسی از کارگاه های صنایع فلزی در شهرستان به منظور ارتقاء سطح ایمنی در صنایع مختلف با هدف کاهش حوادث ناشی از کار انجام شد.

بتول دهقان روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از کارخانه شمش آلیاژی فولاد خاتم به خبرنگار ایرنا افزود: این بازرسی ها با هدف صیانت از نیروی انسانی و منابع مادی کشور است که در دستور کار قرار گرفته که خاتم نیز با توجه به دارا بودن چند واحد صنعتی کوچک و بزرگ اقذام به بازرسی از این صنایع کرده است.
وی اظهار کرد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید صنعت در شهرستان پیشرفت رو به جلو و خوبی داشته است از جمله کارخانه شمش آلیاژی که توانسته است ضمن ایجاد اشتغالزایی در این شهرستان به توسعه این بخش نیز کمک شایانی انجام دهد.
وی اظهار کرد: امید داریم با راه اندازی کارخانه سفال و نیروگاه های خورشیدی نیز بتوانیم به رونق بخش صنعت در شهرستان کمک کرده تا موجب اشتغالزایی بیشتر و جلوگیری از مهاجرت و حاشیه نشینی به شهرها شود.
دهقان یادآور شد: طرح بازرسی های هدفدار از صنایع مختلف با هدف کاهش حوادث مختلف از طریق بازرسی های ایمنی انجام می شود و صنایع مختلف به صورت دوره ای مورد بازدید کارشناسان قرار می گیرند.
این مسئول تاکید کرد: در این بازدید که به صورت همزمان در سطح کارگاه های صنایع فلزی در سراسر استان اجرا شد از کارگاه فولاد شمش آلیاژ در سطح شهر هرات بازدید و تمام سیستم نحوه کار، ایمنی و بهداشت مورد بررسی قرار گرفت.
خاتم با 45 هزار نفر جمعیت در فاصله 240 کیلومتری یزد واقع شده است.
7534/6197 خبرنگار: صغری حیدری** انتشار: محمد حسین فلاح تفتی
irnayazdd@
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: