کد خبر: ۵۴۱۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۸
الهام حمیدی در اکران خصوصی ما همه گناه کاریم با یک دسته گل میلیونی از طرف طرفدارش حسابی سوپرایز شد.
یکی از طرفداران الهام حمیدی با یک دسته گل عجیب و بسیار گران قیمت به استقبال هنرمند مورد علاقه خود رفت . آنقدر دسته گل بزرگ بود که الهام حمیدی مجبور بود دو دستی دسته گل را بگیرد . 
طبق صحبتهایی طرفدار که در مصاحبه کلیپ با اسم سمیه خانم شناخته می شود دسته گل را بر اساس تاریخ تولد میلادی الهام حمیدی تهیه کرده است . 
1977 گل رز قرمز به شکل گنبد به الهام حمیدی هدیه داد . الهام حمیدی در حین تهیه گزارش حسابی سورپرایز شده بود و دائم از هوادارش تشکر می کرد . البته ظاهرا از قبل هوادار را میشناخت و با اسم سمیه جون از وی یاد می کرد .

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از خود و دسته گلش را که به تعداد سال تولدش به میلادی بود و طرفدارش به او هدیه داده بود را در اینستاگرامش منتشر کرد.

الهام حمیدی
منبع: نمناک
نظرات بینندگان
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
0
1
برا چنبن هنرمندانی ، فقر و بدبختی مردم هیچ اهمیتی نداره ، وافعا متاسفم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
0
0
متاسفم به جای این گونه کارهای خلاف عقل و بدرد نخور که هیچ دردی از مردم و فقرا درمان نمیکند خوب نیست خانم حمیدی ابن پول را صرف بدبختی های یک مشت آدم فقیر جامعه و تحصیل یک کودک بد سرپرست یا بی سرپرست های جامعه میکردد شما را به خدا قسم یکم هم خدا را در نظر داشته باشد درست است تقدیر از هنرمند خوب است اما آیا این ژست های پولداری و ... برای بازیگران ایران اسلامی که باید اخلاق حرفه ای داشته باشند و اسلام را به سراسر دنیا از طریق منش و رفتار پسندیده گسترش دهند کار درستی است خدا شما و تمام کسانی که خدا را در زندگی فراموش کرده و بنده حقیر را به راه راست هدایت فرماید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
0
1
فقر کجا. بود
مگه داریم!!!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین عناوین روز