کد خبر: ۵۴۴۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴
صبح امروز تیراندازی مرگبار دو خانواده را به کام مرگ کشاند. در این حادثه دلخراش 5 نفر کشته و 4 نفر زخمی شدند.
عامل تیراندازی و قتل های امروز در اراک که با انگیزه انتقام جویی شخصی اقدام به تیراندازی کرده بود شناسایی شده و به سرعت دستگیر خواهد شد.

تیراندازی مرگبار بخاطر انتقام جویی در اراک

این دو حادثه ساعت 5:45 صبح امروز در خیابان طالقانی (با 3کشته و 2 زخمی)، 6:46 صبح در خیابان سی متری فوتبال (2 کشته و 2 زخمی) اتفاق اقتاده که تاکنون 5 نفر کشته و 4 نفر زخمی در این حادثه برجای مانده است و گویا در این حادثه ضارب دو خانواده را در انتقام جویی مورد حمله قرار داده است.

عامل تیراندازی و قتل های امروز در اراک که با انگیزه انتقام جویی شخصی اقدام به تیراندازی کرده بود شناسایی شده و به سرعت دستگیر خواهد شد.

عامل تیراندازی و قتل های امروز اراک، سال گذشته به جرم حمل مقدار قابل توجه مواد مخدر زندانی  می شود و با اطلاع از احتمال اعدام با گرفتن مرخصی، از زندان خارج می شود و اقدام به انتقام جویی می کند.

قاتل در قتل های امروز، از سلاح های گرم کلاشینکف و کلت و سلاح سرد قمه استفاده کرده است.

قاتل صبح امروز به قصد انتقام جویی با حمله به یک منزل مسکونی دو نفر را که علیه او شهادت داده اند، به ضرب گلوله می کشد.

او به سرعت به محله دیگری از شهر اراک رفته و همسر صیغه ای و کودک خردسالش را نیز به قتل می رساند.

در جریان این حادثه عجیب یک مامور نیروی انتظامی به شهادت رسیده و 4 نفر دیگر نیز زخمی می شوند که حال یکی از آنها وخیم است.ضارب با خودروی سمند متواری است.

به گفته منابع بیمارستانی حال دو نفر از مجروحان حادثه وخیم است و در اتاق عمل در حال مداوا هستند. در بین جان باختگان یکی از پرسنل نیروی انتظامی به همراه مادر و خواهرش دیده می شود.

تکمیلی/ آخرین جزئیات تیراندازی خونین در اراک

به گفته منابع بیمارستانی مجروحان حادثه تیراندازی امروز یک پسر نوجوان 15 ساله، دختر 25 ساله و دو پسر جوان 33 و 35 ساله هستند که در این میان حال دختر 25 ساله و پسر 33 ساله وخیم گزارش شده است.
منبع: نمناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین عناوین روز