اتهام آزار جنسی پنجمین زن به نامزد انتخابات سنای آمریکا
سه شنبه 23 آبان 1396
مور

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از ایندیپندنت، بورلی یانگ نلسون مدعی است که زمانی که  تنها 16 سال داشته  از سوی مور مورد آزار جنسی قرار گرفته است. این زن که اکنون 56 سال دارد گفته مور در آن زمان 36 ساله بود و به عنوان وکیل مشغول کار بود.

نلسون به خبرنگاران گفت مور مشتری ثابت رستورانی بود که او به عنوان یک نوجوان مشغول کار در آن بود و زمانی که با اصرار قصد داشت او را تا منزل همراهی کند این اتفاق رخ داد.

نلسون پنجمین زنی است که مور را به آزار جنسی متهم کرده است اما مور در بیانیه‌ای همانند موارد قبل تمامی این اتهامات را رد کرده و مدعی شده که یک توطئه است.

این خبر درحالی منتشر شده که جمهوریخواهان به سرعت درحال قطع روابط با روی مور، سناتور جمهوریخواه نامزد سنا از ایالت آلاباما هستند. علت این مسئله نیز نگرانی از لکه دارکردن وجهه حزب و نامزدهای دیگر جمهوریخواه است که قصد پیروزی در انتخابات را دارند.

جمهوریخواهان از مور خواسته‌اند که از رقابتها کناره‌گیری کنند، هرچند حزب جمهوریخواه دیگر قادر به معرفی یک نامزد دیگر برای مبارزه با داگ جونز دموکرات پیش از انتخابات 12 دسامبر نیستند. از سوی دیگر مور تاکید کرده که از رقابت‌ها کناره‌گیری نکرده و همچنان شانس بالایی برای پیروزی خود در انتخابات در منطقه آلاباما قائل است.

انتهای پیام/