شهرداری تهران پذیرای خانواده مجروحان زلزله کرمانشاه
سه شنبه 23 آبان 1396

انتقال مصودمين  زلزله کرمانشاه به بيمارستان شهید مدنی كرج

به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، رضا قدیمی، مدیرعامل این سازمان اعلام کرد: ظرفیت همراه سراهای تهران در قالب اجاره ی مهمانپذیرهای مناسب و نزدیک به مراکز درمانی از امشب تا صد در صد افزایش پیدا می کند.

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران افزود: سازماندهی یک تیم بزرگ مددکاری اجتماعی متشکل از کارشناسان متخصص و زبده ی سازمان مذکور جهت ارایه مشاوره به این عزیزان، از دیگر خدمات شهرداری تهران خواهد بود.

قدیمی با اشاره به توصیه و تاکید شهردار تهران اظهار داشت: در خصوص کمک به هموطنان آسیب دیده در زلزله ی اخیر، سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در حال تدوین فوری پیشنهادات اجتماعی و پیوست های مددکاری مرتبط است.

وی خاطرنشان کرد: اولین اقدام عملی این برنامه ریزی، افزایش ظرفیت ٣٠٠ نفری همراه سراهای بیمار در فاز نخست است و در صورت بالارفتن تقاضا، این رقم به صورت نامحدود قابل افزایش است.
مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در همین راستا گفت: مردم و خیرین تهرانی داوطلب می توانند جهت پذیرایی و اطعام این میهمانان عزیز به روش تماس با شماره ی مستقیم ٤٣٧٩ اقدام و نذورات و کمک های خود را مستقیما تقدیم این هموطنان کنند.

همراه سرا، مهمانسراهایی است که توسط شهرداری تهران برای پذیرایی از خانواده های کم توان غیر تهرانی که در بیمارستانهای تهران بستری هستند راه اندازی شده است.


رضا قدیمی,زلزله کرمانشاه,شهرداری تهران