قدردانی نماینده ولی فقیه در استان واستاندار همدان از خدمات رسانان اربعین حسینی
سه شنبه 23 آبان 1396

به گزارش ایرنا در این پیام که یک نسخه آن روز سه شنبه به دفتر ایرنا همدان نمابر شد، آمده است: حسین (ع) شمعی جاودان است که گذر زمان آن را فروزان تر و پروانه های گرداگردش را فزونتر می کند و پدیده شگفت آور و بی نظیر راهپیمایی چند 10 میلیونی عاشقان و شیفتگان مکتب حسینی در اربعین امسال از اقصی نقاط جهان، بار دیگر وحدت و همدلی مسلمانان بویژه جهان تشیع را به نمایش گذاشت.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: بی تردید این رخداد عظیم، مرهون برنامه ریزی و تلاش بی وقفه خیل عظیمی از محبان اهل بیت(ع) در جای جای میهن اسلامی و ملت شریف عراق است.
امام جمعه و استاندار همدان اضافه کرده اند: برخود فرض می دانیم از اهتمام و مساعی تمامی دست اندرکاران اعم از مدیران و مسئولان، نیروهای امنیتی و انتظامی، هیات های حسینی، موکب داران و بالاخص خدمات بی منت مردم متدین و ولایتمدار همدان در زمینه پذیرایی عاشقانه و بی تکلف از زائرین، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده، عافیت دنیا و سعادت عقبی را برای همگان مسالت کنیم.
گفتنی است در مراسم بزرگ اربعین حسینی از استان همدان 40 موکب داخل کشور و 10 موکب خارج از کشور به زائران حسینی خدمات رسانی می کردند.
7523/2090
دریافت کننده خبر: مرضیه بختیاری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

,ایرنا