پیام تسلیت رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد به زلزله زدگان غرب کشور
سه شنبه 23 آبان 1396

حاج علی اکبری

 ، حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در پیامی به نمایندگی از ائمه جماعات مساجد استان تهران، مصیبت جانگداز زلزله غرب کشور را به خانواده های عزیزان از دست رفته تسلیت گفت.

متن این پیام را می خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین اذا اصابتهم مصیبه،قالوا انالله و انا الیه راجعون

زلزله مهیب در منطقه غرب میهن عزیز مان ایران،به ویژه در استان قهرمان پرور کرمانشاه و بالاخص دیار دلاور خیز و شهید پرور سرپل ذهاب ،که به فقدان و جراحت و بی خانمانی صدها هموطن عزیز و دردمندمان منجر شد، قلوب همه ی ما را جریحه دار کرد.

مردم عزیز سر پل ذهاب ،نمونه های پایداری و مقاومت ملت ما در دفاع هشت ساله هستند.عزیزانی که با تمام وجود در مقابل هجمه دشمن ایستادند و بمبارانهای دشمن را با ایمان و مقاومت مثال زدنی شان تاب آوردند و پشتیبان حماسه آفرینان حماسه بازی دراز ودیگر عملیات های رزمند گان اسلام شدند.

این عزیزان صبور وبی ادعا و مظلوم، امروز و در عرصه ی دیگر از امتحان های الهی ، بیش از هر زمان ،چشم انتظار خدمت رسانی سریع نهادها و دستگاههای ذیربط و کمک های همه جانبه ی مردم  مهربان و مومن مان هستند.

اینحانب به نمایندگی از ائمه معزز جماعات و فعالان مساجد استان تهران، آمادگی مساجد استان را برای ایفای هرگونه نقش موثر در کاهش آلام هموطنان داغدیده و دردمندمان اعلام می دارم و این مصیبت جانگداز ملی را به خانواده های عزیزان از دست رفته تسلیت گفته و برایشان صبر واجر و پاداش رحیمانه خداوند کریم را تمنا دارم و برای محروحان دردمند این واقعه ی تلخ ،شفای عاجل و برای عموم مردم صبور آن منطقه ،التیام روحی و جبران الهی را خواستارم.

محمد جواد حاج علی اکبری


پیام تسلیت,زلزله کرمانشاه,علی اکبری