آزاد کار آمریکایی: کشتی من و یزدانی، جذاب خواهد بود
پنجشنبه 16 آذر 1396

کایل اسنایدر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یزدانی یکی از بهترین آزادکاران جهان است که احترام زیادی برای او قایل هستم. البته همه به نوعی مشتاق دیدن مبارزه من و او هستند.
وی در خصوص کسب مدالهای طلای جهان و المپیک طی سالهای 2015 تا 2017 اظهار داشت: مربیان بسیار خوب، انگیزه برای پیشرفت، تمرینات مستمر و داشتن حریفان تمرینی قدرتمند سبب شده به این موفقیت ها برسم و البته تمرکز من همیشه برای رشد و پیشرفت بیشتر است.
اسنایدر که هم اکنون به همراه تیم تایتان مرکوری آمریکا در تهران حضور دارد درباره دیدار فینال وزن 97 کیلوگرم پیکارهای قهرمانی سال 2017 در پاریس یادآور شد: در این وزن کشتی گیران خوبی از جمله عبدالرشید سعدالله یف روس حضور دارند، با این وجود من سعی دارم که با تمرینات سخت و فشرده و مداوم فاصله خود را با رقبا بیشتر کنم و البته امیدوارم که یزدانی بتواند در جام باشگاههای جهان حضور یابد تا با او هم یک کشتی بگیرم.
وی در خصوص دعوت از یزدانی و سعدالله یف برای مبارزه در جام باشگاههای جهان یادآور شد: این دو از بهترین های جهان هستند و مبارزه با آنها همیشه جذابیت خاص خودش را دارد.‌
دارنده مدال طلای بازیهای المپیک ریو در خصوص علاقه مندان کشتی در ایران گفت: ایرانی ها بر خلاف مردم آمریکا کشتی را دقیق دنبال می کنند و به همین علت ایران بهترین کشور برای برگزاری مسابقات و کشتی گرفتن است.
این آزادکار تیم ملی آمریکا به دو شکست خود در جام باشگاههای سال 2016 در اوکراین و جام جهانی کرمانشاه اشاره کرد و یادآور شد: این جاده همیشه دست انداز دارد اما باید به تلاش و کوشش ادامه دهیم تا پیشرفت کنیم.
وی که بعد از زلزله کرمانشاه در صفحه شخصی خود با مردم این استان ابراز همدردی کرده بود، گفت:
امیدوارم و دعا می کنم که همه در سلامت باشند و همچنان بتوانیم به آنها دلگرمی بدهیم.
تیم تایتان مرکوری قهرمان دوره گذشته جام باشگاههای کشتی آزاد جهان برای حضور در چهارمین دوره این رقابت ها در تهران حضور دارد.
کشتی آزاد جام باشگاه های جهان روزهای 16 و 17 آذرماه در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود وارد کشورمان شده است.
کشتی گیرانی همچون پاتریک گیلمان (57 کیلوگرم) فرانکلین گومز (57 کیلوگرم) کایل داک (70 کیلوگرم) دیوید تیلور (86 کیلوگرم) کایل اسنایدر (97 کیلوگرم) و نیکولاس گویازدوفسکی (125 کیلوگرم) از چهره های مطرح تیم تایتان مرکوری هستند.
کایل اسنایدر آزادکار وزن 97 کیلوگرم آمریکا در حالی برای مبارزه با رضا یزدانی دارنده 4 مدال طلا و برنز جهان و عبدالرشید سعدالله یف دارنده 3 مدال طلای جهان و المپیک و نقره رقابتهای قهرمانی جهان ابراز علاقه کرده است که یزدانی به دلیل مصدومیت در این رقابتها حضور ندارد و سعدالله یف معروف به تانک روسی احتمالا در وزن 92 کیلوگرم برای تیم بیمه رازی به روی تشک می رود.
10 کشور خارجی به همراه سه تیم از کشورمان در این رقابت ها حضور دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی**1067** 1418
خبرنگار: رضا رمضانی ** ناشر: مریم برزآبادی

,ایرنا