فریرا: با نظم بیشتری در لیگ قهرمانان شرکت می‌کنیم
پنجشنبه 16 آذر 1396
فریرا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مانوئل فریرا، سرمربی 72 ساله تیم فوتبال السد در بخشی از نشست خبری پیش از بازی هفته یازدهم لیگ ستارگان قطر برابر الخریطیات درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و همگروهی با تیم‌های پرسپولیس تهران، الوصل امارات و برنده رویارویی تیم‌های نسف‌قارشی ازبکستان و الفیصله اردن گفت: ما 6 بازی در لیگ قهرمانان آسیا خواهیم داشت و امیدارم بتوانیم با تیم کاملی در رقابت‌ها شرکت کنیم. حضور در لیگ قهرمانان آسیا نیازمند نظم و دیسیپلین بیشتر تیمی است.

وی در ادامه اظهار داشت: در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا منفعت بزرگی را به حریف خود (استقلال تهران) بخشیدیم و با از دست‌دان پنالتی از صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان بازماندیم. الان هم خیلی زود است که بخواهیم درباره حضور تیم السد در فصل آینده این رقابت‌ها صحبت کنیم، زیرا هنوز تیم چهارم گروه مشخص نشده است.

خبر دیگر از تیم السد حاکی از آن است که مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی در بازی هفته یازدهم لیگ ستارگان قطر برابر الخریطیات به میدان نمی‌رود. سرمربی پرتغالی تیم السد روی نام مرتضی پورعلی‌گنجی به دلیل مصدومیت خط قرمز کشید. بازی تیم‌های السد و الخریطیات امشب (پنجشنبه) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/