رییس هیات تکواندو آذربایجان شرقی:بدنبال اعتلای ورزش تکواندو و حمایت از آن هستیم
پنجشنبه 16 آذر 1396

به گزارش ایرنا، جعفر رنجبرپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: پانزدهمین دوره مسابقات لیگ استانی تکواندو با عنوان استقبال از تبریز 2018 از روز چهارشنبه در تبریز آغاز شد که از ویژگی های این دور از مسابقات می توان به برگزاری نخستین دوره لیگ استانی بانوان در تاریخ استان و استقلال فعالیت هیات تکواندو تبریز و هیات تکواندو استان اشاره کرد.
رنجبرپور خاطر نشان کرد: برگزاری این نوع مسابقات در اعتلای ورزش تکواندو استان بوده و امید است با همت و همیاری مسئولان استانی به این موفقیت دست یابیم.
وی، آشنایی بیشتر تکواندوکاران با نحوه برگزاری مسابقه ها و سیستم هوگوی الکترونیکی و حضور آگاهانه ورزشکاران در میدان مسابقات کشوری از دیگر اهداف برگزاری این رقابت هاست.
وی اضافه کرد: این رقابت ها در رده سنی نوجوانان و‌ جوانان سطح کمربند قرمز و‌ مشکی جمعا با شرکت 7 تیم، در بخش بانوان و رده سنی خردسالان و نونهالان سطح قرمز و مشکی 9 تیم و تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ تکواندو باشگاه های تبریز با حضور 10 تیم انجام می شود.
رییس هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مکان اصلی مسابقات خانه تکواندو استان خواهد بود اضافه کرد: اگر تیم در مرحله رفت و برگشت خواهان میزبانی باشند در آن شهر مسابقه برگزار خواهد شد در غیر این صورت مرکزیت مسابقات تیم ها در خانه تکواندو استان با 841 متر مربع که اخیرا از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تحویل و مشغول تجهیز آن هستیم برگزار می شود.
خبرنگار: آب بسته ** انتشار: رستگار
9853/6183

,ایرنا