صلحی‌پور به نشان نقره دسته 88 کیلوگرم دست یافت
پنجشنبه 16 آذر 1396
سیدحامد صلحی‌پور، سیدحامد صلحی پور

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید حامد صلحی‌پور، نماینده ایران در دسته 88 کیلوگرم بود که با هشت وزنه بردار دیگر به رقابت پرداخت. وی در ابتدا وزنه 210 کیلوگرمی را انتخاب کرد که از مهار آن باز ماند که در حرکت دوم همین وزنه را با موفقیت بالای سر برد. صلحی‌پور در حرکت سوم وزنه ی 221 کیلوگرمی را انتخاب کرد که نتوانست آن را با موفقیت مهار کند و بر این اساس به نشان نقره و عنوان نایب قهرمانی جهان در دسته 88 کیلوگرم دست یافت.

نماینده چین اما با مهار وزنه های 215، 220 و 226 کیلوگرمی توانست به نشان طلا دست یابد و عنوان سوم و نشان برنز نیز به نماینده برزیل با مهار وزنه 208 کیلوگرمی رسید. بر این اساس کاروان ایران تا پایان رقابت های روز پنجم با کسب دو نشان طلا، 3 نقره و یک برنز همچنان در جایگاه دوم قرار دارد و چین با 4 طلا، 4 نقره و 2 برنز صدر نشین است.

اما در ششمین روز رقابت ها نمایندگان ایران در سه وزن به روی تخته خواهند رفت، محسن بختیار، ملی پوش جوان کشورمان از ساعت 23 امشب به وقت تهران در رقابت های دسته 54 کیلوگرم با حریفان روبرو خواهد شد، سامان رضی در دسته 97 کیلوگرم از ساعت 2 بامداد روز جمعه به مصاف رقیبان می رود و در نهایت سیامند رحمان و منصور پورمیرزایی، ملی پوشان دسته 107+ کیلوگرم از ساعت 4:30 بامداد روز جمعه به روی تخته خواهند رفت.

رقابت های جهانی مکزیک از 11 تا 17 آذر ماه به میزبانی مکزیکوسیتی برپاست و تیم ملی ایران با 14 نماینده خود در این رویداد حضور یافته است.

انتهای پیام/