یهودی‌سازی قدس، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است
پنجشنبه 16 آذر 1396

 یهودی‌سازی قدس، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است جوان؛ سید هاشم الموسوی سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در واکنش به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا پیرامون اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی اظهار کرد: بر امت اسلام است که در صورت اجرای این تصمیم به هدف قرار گرفتن مقدساتشان پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه "انتقال سفارت آمریکا به قدس یک اقدام خصمانه است"، ادامه داد: دشمن با این نقشه شوم، اسلام و مسلمانان را هدف گرفته است.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء افزود: یهودی سازی قدس و به رسمیت شناختن آن بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است که به آمریکا این امکان را دادند چنین تصمیمی انخاذ کند.

الموسوی خالی کردن قدس از هویت فلسطینی آن را به معنای خالی کردن امت از هویت اسلامی آن در مقابل رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط با آن دانست.

وی با انتقاد از سیاست‌های خصمانه ترامپ گفت: رئیس جمهور آمریکا فردی تندرو و دشمن اسلام است و زبانی جز زبان پول و زور برای ایجاد بحران‌های سیاسی در جهان را نمی‌فهمد.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در پایان خاطرنشان کرد: نُجَباء از جهان اسلام می‌خواهد دست به اقدام عاجل و فوری بزنند تا زورگویی‌های واشنگتن در حق فلسطینیان و قدس شریف را متوقف سازند.


نجباء,آمریکا,داعش,بیت‌المقدس