تمام رهبران جهان اسلام باید در طرح آزادی فلسطین کمک کنند
پنجشنبه 16 آذر 1396
صلاح زواوی سفیر فلسطین در تهران

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران امروز(پنجشنبه 16 آذر) در نشست خبری با اشاره به سخنرانی شب گذشته ترامپ و اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: از سخنرانی روز گذشته رهبر جمهوری اسلامی و رئیس‌جمهور درباره قدس و پیام وزارت خارجه و تمام مردم دنیا که کنار ما ایستادند، تشکر می‌کنم.

  • بیشتر بخوانید

1.واکنش یک مقام ارشد نیروهای مسلح به اقدام اخیر ترامپ درباره قدس

2. مجامع بین المللی در قبال انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی سکوت نکنند

وی با بیان اینکه ما معتقدیم آزادی فلسطین نزدیک است و حتما آزاد می‌شود و ریشه این نبرد قومی، مذهبی و ملی است و همه مسلمانان باید وارد نبرد شوند، افزود: ما از زمانی که مبارزه مسلحانه کردیم، قسم خوردیم خاک فلسطین را آزاد می‌کنیم؛ اسرائیل سعی می‌کند که اسرائیل بزرگ را پیاده کند، ترامپ به خاطر قول‌هایش به اسرائیل سعی می‌کند، آنها را اجرا کند.

سفیر فلسطین در ایران اضافه کرد: اتفاق دیروز نباید تنها به بیانیه دادن و تظاهرات ختم شود، هشدار می‌دهم که این یک مسئولیت شرعی است، تمام رهبران جهان اسلام باید در این پروژه کمک کنند تا به آزادی فلسطین منجر شود و همه با پول، اسلحه و سرباز کمک کنند تا فلسطین آزاد شود.

زواوی تصریح کرد: پروژه پیش‌روی، پروژه اسرائیل بزرگ است و آنها دیگر طرح دو دولت را قبول ندارند، دشمن به ما دولتی نمی‌دهد و دولت فلسطین باید بر همه خاک فلسطین حکومت کند، باید همه خاک فلسطین را آزاد کنیم و باید بجنگیم.

این خبر تکمیل می‌شود...

انتهای پیام/