دنیای اسلام علیه آمریکا به پا خیزد/ با تمام قدرت پشتیبان طاهر القادری خواهیم بود
پنجشنبه 16 آذر 1396
عمران خان

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از ای آر وای نیوز،«عمران خان» رهبر حزب تحریک انصاف طی سخنانی با انتقاد از انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی از تمام دنیای اسلام خواست علیه آمریکا به پا خیزند.

عمران خان تصریح کرد: این باعث تاسف است کهرژیم صهیونیستی ابتدا فلسطین را اشغال کرده و اینک در پی انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی است.

وی این اقدام آمریکا را مخالف قوانین بین المللی دانست و گفت: امنیت و صلح در منطقه به شدت تحت تاثیر تصمیم ترامپ قرار خواهد گرفت.

از سوی دیگر رهبر حزب تحریک انصاف با اشاره به حکم دادگاه لاهور در مورد حادثه مادل تاون بیان کرد: کار دادگاه پاکستان مطابق عدالت بوده است و ما از آن حمایت می‌کنیم.

کاپیتان سال‌های دور تیم ملی کریکت پاکستان اظهار داشت: اگر طاهر القادری تصمیم بگیرد اعتصاب خیابانی داشته باشد ما نیز به پشتیبانی از آنها به خیابان‌ها خواهیم آمد و تا زمانی که مفسدان را به زندان نینداخته‌ایم از پا نخواهیم نشست.

وی ابراز امیدواری کرد که افشا شدن گزارش قاضی باقر نجفی درباره پرونده قتل‌های مادل تاون سبب سرنگون شدن قدرت شهباز شریف سروزیر ایالت پنجاب شود.

این در حالیست که تحریک انصاف خواستار استعفای راناثناءالله وزیر قانون ایالت پنجاب نیز شده است.

تحریک انصاف تلاش فراوانی دارد که در آستانه انتخابات در تمام مسائل حساس کشور نقش پر رنگ داشته و آرای مردم را به سمت خود جلب کند.

انتهای پیام/.