«پیرحمیدالدین سیالوی» به همراه 15 نماینده پارلمان از حزب نواز خارج خواهند شد
پنجشنبه 16 آذر 1396
پیر حمید الدین سیالوی

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از داون نیوز درپی مطالبه اعتصاب کنندگان لاهور و پس از آنکه پیرحمیدالدین سیالوی تصمیم گیرنده استعفا یا عدم استعفای رانا ثناءالله  قرار داده شد، عدم توجه حزب حاکم به خواسته این روحانی پاکستانی سبب شد تا او نیز علیه حزب نواز بپا خیزد.

گزارش‌ها حاکیست سیالوی اعلام کرده است: به دلیل بی‌توجهی  حزب حاکم به رای او ، از این حزب برای بار دوم جدا خواهد شد.

وی که به صورت مستقیم رهبری معنوی حداقل 15 نفر از نمایندگان حزب نواز در پارلمان پاکستان  برعهده دارد از این افراد خواسته تا در اسرع وقت استعفا کرده واز پارلمان خارج شوند.

روحانی مشهور عبادتگاه سیال شریف افزود: در بیانیه‌ای که برای رسانه‌های پاکستانی ارسال کردم به صراحت خواستار استعفای راناثناءالله وزیر قانون ایالت پنجاب شدم ولی این بیانیه از سوی حزب حاکم کاملا تغییر داده شد.

وی حزب نواز شریف را تهدید کرد و گفت: استعفای نمایندگان پارلمان سبب اعتراضات گسترده در سراسر پاکستان خواهد شد.

سیالوی افزود: در انتخابات آینده از طرفداران خود می‌خواهم در حزبی که مخالف حزب نواز است حضور پیدا کرده و علیه آنان اقدام کنند.

این درحالیست که قرار بود شهباز شریف سروزیر ایالت پنجاب به دیدار این روحانی پاکستانی رفته و درخصوص مشکلات به وجود آمده با وی رایزنی کند.

با نزدیک شدن به انتخابات سال آتی مشکلات حزب نواز دائما رو به افزایش است، که در انتخابات سال آتی به طور مستقیم بر میزان رای آوری این حزب تاثیر خواهد گذاشت.

انتهای پیام/.