پزشکی قانونی هنوز نظر نهایی درباره ابهامات فوت ناپدری را اعلام نکرده است
چهارشنبه 20 دی 1396

عسگر قاسمی آقباش در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت پرونده حمید صفت خواننده معروف رپ که متهم به قتل ناپدری خود است اظهار کرد: پیشتر یک مرتبه پزشکی قانونی درباره این پرونده اظهارنظر کرده بود اما ابهاماتی داشت که درخواست کردیم ابهامات موجود در نظریه، برطرف شود.

این وکیل دادگستری اضافه کرد: بر همین اساس، حدود 4-3 ماه پیش پرونده برای اخذ نظریه کمیسیون پزشکی قانونی مجدداً به آن سازمان ارسال شده و منتظریم وصول پاسخ هستیم.

قاسمی آقباش گفت که کمیسیون پزشکی قانونی باید درباره علت فوت مقتول (ناپدری حمید صفت) نظر بدهد.

به گزارش تسنیم، 19 شهریور امسال، پزشکی قانونی نظریه خود درباره «علت مرگ پدرخوانده حمید صفت» را صادر و اعلام کرد: «خونریزی و آسیب مغزی در اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست متوفی» اعلام شده است.

به گزارش تسنیم، حمید صفت خواننده‌ای است که 28 مرداد ماه سال جاری به‌اتهام قتل ناپدری خود بازداشت شد.

وی در اظهارات اولیه با قبول درگیری و رد هرگونه ضربه به سر متوفی به بازپرس گفته بود: من به‌‌هیچ‌وجه ضربه به سر هوشنگ نزدم و اصلاً قصد کشتن وی را نداشتم فقط می‌خواستم او را بترسانم که مادرم را مورد ضرب‌وشتم قرار ندهد، احتمال می‌دهم سر هوشنگ حین کِشمکش با من به دیوار یا کمد کنار مبل خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنگ تقلا می‌کرد که مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

انتهای پیام/