هماهنگی وزارت ارشاد با پلیس برای برگزاری جشنواره‌های فجر
چهارشنبه 20 دی 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این جلسه به میزبانی ناجا هنر به منظور بررسی نحوه همکاری پلیس در هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره های فجر با حضور مقامات مسئول ناجا از جمله سردار دکتر سعید منتظرالمهدی، معاون محترم اجتماعی و سخنگوی ناجا و نیز معاونین وزارت ارشاد  از جمله دکتر حسینی، معاون امور هنری آن وزارتخانه برگزار شد.

در این نشست حمیدرضا نوربخش، دبیر جشنواره موسیقی ضمن بر شمردن خدمات پلیس در حفظ نظم و امنیت برگزاری کنسرت‌ها و برنامه‌های هنری و تشریح برنامه‌های جشنواره موسیقی، به مشکلات صنفی هنرمندان این عرصه از جمله دانلودهای غیرقانونی  نیز اشاره کرد و خواستار مداخله این نیرو در حفظ حقوق مولفین این حوزه شد. در ادامه نیز آقای شفیعی، رئیس مرکز هنرهای نمایشی و آقای ملانوروزی، دبیر جشنواره تجسمی برنامه‌های خود را درباره چگونگی برگزاری جشنواره‌های تئاتر و تجسمی تشریح کرده و مساعدت و همکاری نیروی انتظامی را در هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره ها درخواست کردند.

به گزارش ناجی هنر هر ساله پیش از برگزاری جشن ها و جشنواره های سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی مسئولین فرهنگی نیروی انتظامی، خصوصا معاونت اجتماعی به همراه نیروهای عملیاتی ناجا در تعامل با نهادهای فرهنگی کشور تمامی تلاش خود را برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن این این برنامه ها به کار می گیرند.

انتهای پیام/