بارش باران و مه گرفتگی درشمال کشور/محورهای ممنوع برای ترددکامیون
چهارشنبه 20 دی 1396

کامیون

سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در صبح روز چهارشنبه اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش‌ها و تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس، شاهد بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان گیلان هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: علاوه بر این در استان مازندران نیز در برخی مناطق از جمله در محدوده رامسر و نور بارش باران گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در اکثر محورهای استان اردبیل مه گرفتگی ادامه دارد گفت: با توجه به کاهش دید و مه گرفتگی در محورهای این استان لازم است تا رانندگان با سرعت پایین‌تر و هوشیاری بیشتری تردد کنند.

رحمانی در خصوص محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته نیز گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲۴ و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه در محور هراز ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: علاوه بر این تردد تریلرها از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه در محور تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر این تردد وسائل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه از میدان امیرکبیر کرج به سمت چالوس ممنوع خواهد بود از ساعت ۱۶ جمعه تردد در این محور از دزدبن به سمت کرج به صورت یکطرفه انجام خواهد شد.


بارش باران,سرهنگ نادر رحمانی,محدودیت ترافیکی