صدری به مخابرات ایران رفت/ صفری رئیس هیئت مدیره شد
چهارشنبه 20 دی 1396

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا؛ ابتدای هفته جاری احتمال نقل و انتقال در تیم مدیریتی شرکت مخابرات ایران داده شد و صحبت از انتخاب گزینه‌‌هایی به میان آمد که شاید برخی از آنان دور از ذهن بودند.

در این میان پیگیریهای خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات تسنیم نشان داد که احتمال انتخاب مدیر عامل رایتل برای انتخاب پست مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران وجود دارد.

بیشتر بخوانید: مدیرعامل رایتل به مخابرات می‌رود؟

در همان گزارش گفته شد که احتمال انتخاب مهدی صفری به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران نیز وجود دارد.

حال با گذشت چهار روز از انتشار این خبر بار دیگر پیگیریهای خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که هر دو فرد مذکور برای سمتهای مورد نظر انتخاب شده‌اند و سهامداران در حال مذاکره برای انتخاب احتمالی دیگر اعضای هیئت مدیره هستند.

سید مجید صدری شهریور ماه سال 1392 به‌عنوان مدیرعامل سومین اپراتور تلفن همراه منصوب شد و در کارنامه وی مدیرکلی مشترکین و متقاضیان دیتا در شرکت دیتا، مشاور رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مشاور مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، مشاور ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مشاور شرکت شمس تأمین (اپراتور سوم) و مدیرکل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز دیده می‌شود.

صفری نیز از دی ماه سال 1393 مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین (مالک سهام مدیریتی شرکت مخابرات ایران) بوده است.

در کارنامه وی نیز معاون توسعه و مهندسی شرکت مخابرات ایران در اوایل دهه 60، سفیر ایران در روسیه، اتریش و چین، معاون استانداری بوشهر، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صنایع الکترونیک شیراز، معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در آلمان، نماینده ویژه در امور دریای خزر و مدیرکل مشترک المنافع، معاون آسیا، اقیانوسیه و مشترک المنافع و معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه نیز مشاهده می‌شود.

انتهای پیام/