نخستین دیدار با پیکر شهیدتازه تفحص شده پس از 30 سال گمنامی+عکس و فیلم
چهارشنبه 20 دی 1396

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مراسم نخستین دیدار خانواده با پیکر مطهر شهید دوران دفاع مقدس جمشید عباسی امروز چهارشنبه 20 دی ماه 96  در معراج شهدای تهران برگزار شد. در این مراسم همسر و تنها فرزند شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس، جمشید عباسی پس از 30 سال فراغ با پیکر شهید دیدار و وداع کردند.

شهید جمشیدعباسی فرزند غلام حسن سال 1343 در شهر گنبد کاووس چشم به جهان گشود و در سال 66 به عنوان سرباز ارتش با لشکر 88 زاهدان به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد. سر انجام این شهید بزرگوار پس از مجاهدت‌های فراوان در عملیات کربلای 6 و منطقه عملیاتی سومار به فیض شهادت نایل آمد. با تلاش گروه‌های تفحص شهدا، پیکر مطهر این شهید والامقام کشف و از طریق آزمایش DNA شناسایی شده است.

امشب مراسم وداع با شهید در حسینیه شهدا واقع در شهرری، خیابان شهید رجایی، خیابان امامزاده ابوالحسن، شهرک عمران برگزار می‌شود. مراسم تشییع پیکر مطهر شهید فردا از ساعت 10 صبح از مقابل منزل شهید واقع در شهرری شهرک عمران کوچه دوم پلاک 8 تا امامزاده ابوالحسن برگزار خواهد شد و پیکر شهید در این امامزاده به خاک سپرده می‌شود. روز جمعه 22 دی ماه مراسم بزرگداشت شهید در امامزاده ابوالحسن ساعت 15 برگزار می‌شود.

 

 

انتهای پیام/