شناسایی هویت شهید جمشید عباسی پس از 30
چهارشنبه 20 دی 1396

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، خانواده شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس، جمشیدعباسی پس از 30 سال چشم انتظاری امروز؛ چهارشنبه 20 دی ماه 96 با پیکر مطهر شهید خود در ستاد معراج شهدای مرکز دیدار می‌کنند.

شهید جمشیدعباسی سال 1343 در شهر گنبد کاووس چشم به جهان گشود و در سال 66 به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد. سر انجام این شهید بزرگوار پس از مجاهدت‌های فراوان در منطقه عملیاتی سومار به فیض شهادت نایل آمد. با تلاش گروه‌های تفحص شهدا، پیکر مطهر این شهید والا مقام کشف و از طریق آزمایش DNA شناسایی شده است.

طبق اطلاع سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، پیکرهای طیبه 14 شهید تازه تفحص شده که اخیرا شناسایی شده‌اند، در روز پنج شنبه 21 دی ماه 96 در 12 استان  تشییع و خاکسپاری خواهند شد. هویت پیکرهای مطهر این شهدا از طریق پلاک هویت و دیگر مدارک همراه شناسایی شده‌اند. استان خوزستان میزبان پیکر مطهر 2 شهید، اردبیل یک شهید، بوشهر یک شهید، مازندران یک شهید، گرگان یک شهید، قزوین یک شهید، اصفهان یک شهید، چهارمحال و بختیاری یک شهید، سمنان یک شهید، آذربایجان غربی یک شهید، خراسان شمالی یک شهید، تهران یک شهید و کرمان میزبان یک شهید تازه تفحص شده خواهد بود.

انتهای پیام/