سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران آغاز به ‌کار کرد
چهارشنبه 20 دی 1396

کمیته نشریات دانشجویی

این سامانه پس از سال‌ها خلاء و کمبود در حوزه فعالیت‌های نشریات دانشجویی در دانشگاه تهران در دستور کار اداره کل فرهنگی و اجتماعی و به خصوص خانه نشریات دانشگاه قرار گرفت و در نهایت با همکاری مرکز اطلاعات و فناوری دانشگاه، کار خود را آغاز کرد.

این سامانه به آدرس journal.ut.ac.ir با امکانات پیشرفته و ایجاد نقش‌های متفاوت برای فعالان نشریات، به طور اختصاصی فضای مورد نیاز جهت بارگذاری نشریات دانشجویی منتشر شده و تبادل اطلاعات بین مخاطبان را فراهم می‌کند.

در این سامانه هر نشریه، یک پایگاه اطلاع رسانی با آدرس اختصاصی خود خواهد داشت و مطالب نشریه می‌تواند به دو زبان برای مخاطبان داخلی و خارجی بارگذاری شود.

کلیه مدیران مسئول نشریات دانشجویی می‌توانند برای ایجاد سامانه نشریه خود، آدرس دامنه پیشنهادی را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا بلافاصله سامانه ایجاد و در دسترس قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم، طرح حمایت از نشریات دانشجویی نیز تشریح شد و بر اساس این طرح روند اداری کارها تسهیل شده و دانشجویان می توانند به صورت الکترونیک کار را پیگیری کرده و به صورت مستقیم با چاپ‌خانه طرف قرارداد در تماس باشند. همچنین دانشجویان می‌توانند با اعلام نظر و طرح پیشنهادات و انتقادات خود در روند اجرایی طرح تاثیر مستقیم داشته باشند.


_دانشگاه تهران ,نشریات دانشجویی